Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Jakie sa wasze opinie na temat omega best?

Jakie sa wasze opinie na temat omega best? Czy ktos z was juz korzystal, jesli tak to czy udalo wam sie uzyskac zwwrot z inwestycji, jak dlugo to trwalo i czy to jest prawdziwa firma, a nie jakas firma krzak???

Pozdrawiam i z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Wojtas

Jest to zwykly scam dzialajacy na zasadzie piramidy finansowej. Nie polecam inwestycji w ta platforme chyba ze masz duzo pieniedzy do stracenia i na koniec chcesz zostac z niczym. W takim wypadku lepiej podam ci swój numer konta i mozesz mi wyslac ta kase hahaahah :))

Masz jakies solidne argumenty zeby poprzec ta teze? Takie slowa rzucane na wiatr nie za bardzo mnie interesuja, szczególnie od anonimowej osoby. Wplaciles kiedys cos do programu? Zostales oszukany?

Jest to zwykly schemat ponzi. Zarabiaja tylko marketerzy, wciagajacy do programu nowych uczestników. Wydaje mi sie ze firma stara sie aby w internecie mozna bylo znalesc tylko pozytywne informacje na jej temat, poniewaz robiac research nie za wiele mozna sie o nich dowiedziec.

Hej mi tam wypłaca

;] pozdrawiam

A było tak pięknie ,dali zarobić na początku ,aby ludzie w to wchodzili ,a potem ściema że system zawiódł, że coś się tam wkradło , na swoich zoomach jeden bełkot ,a finał jest taki że pozabierali ludziom naliczenia i mówią sorry ale za dużo wam wypłacaliśmy.Nie dotrzymali warunków umowy w związku z naliczeniami ,po prostu  zrobili lud w bambuko , jak będą mieli trochę honoru to pozwolą ludziom wycofać wklady

Nie polecam, właśnie mam problem po jakiejś aktualizacji zniknęły pieniądze z active boxes . Pisanie email nie pomogło, bez odpowiedzi z ich strony. Było o 130 BB ( kryptowaluta) mniej niż przed aktualizacją. Ściema i tyle, szkoda kasy dobrze że tylko trochę zainteresowalam. Szukam właśnie więcej osób w podobnej sytuacji bo kilku osobom które zainwestowały a wiem że nic nie zniknęło i ciekawi mnie czy jest więcej osób oszukanych..

Wszystkim zniknęło i co Ci da że ich odnajdziesz?? 😂

Dla własnej informacji, a tak jak pisałam, wiem,ze innym nie zniknęło, więc nie wszystkim, jak piszesz. Wyciągam to co zostało i  wypadam z tego biznesu..

Zapraszam was do tematu. Gdzie prowadzę temat i zbieram osoby do pozwu zbiorowego. Chce razem z wami odzyskać pieniądze zainwestowane

Proszę was udostępnijcie temat, gdzie tylko możecie ! Wiem że jest nas wielu w cały kraju i nie tylko !

Jeśli chcesz zarabiać na bitcoinach, powinieneś daytrade. Sugeruję, aby handlować z Sarah Barton. Robię to od około roku i mam się świetnie. Możesz się z nią skontaktować przez jej e-mail,
sarahbartontrades@gmail.com
de_DEGerman
pl_PLPolish de_DEGerman