Forum

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

Bitfinex i Bittrex opis

Bitfinex został uruchomiony w 2012 roku i ma swoją siedzibę poza Hongkongiem, oferując najbardziej płynną zamiane kryptowalut i pozwala na łatwą wymianę przy minimalnym poślizgu. Bitfinex umożliwia użytkownikom handel do 3,3x dźwigni finansowej poprzez pozyskanie środków z platformy depozytów zabezpieczających. Rynek finansowania marżowego Bitfinexu pomaga zarabiać na aktywach cyfrowych i fiatowych. Użytkownicy mogą również automatycznie odnawiać oferty, nawet jeśli wygasną. Najlepsze jest to, że Bitfinex pozwala na konfigurację zgodnie z Twoimi potrzebami lub preferencjami.

Obsługiwane monety: BTC, ETH, ETC, XMR, ZEC, LTC, DASH i 22 inne.

Wolumen obrotu: 149 183836 dolarów.

Profesjonalistów: Nieograniczona wypłata, własna aplikacja mobilna, wiele opcji płatności

Wady: ma pewną historię dotyczącą zhakowania go.

Bittrex
Bittrex to amerykańska giełda walut kryptograficznych z siedzibą w Seattle w stanie Waszyngton, gdzie bezpieczeństwo jest najbardziej unikalnym czynnikiem, co czyni ją jedną z najlepszych giełd walut kryptograficznych w 2019 roku. Obsługuje ponad 190 walut kryptograficznych, bez około 284 unikalnych par. Bittrex pobiera stałą opłatę w wysokości 0,25% każdej transakcji. Bittrex może przetwarzać transakcje tak szybko, jak to możliwe.

Obsługiwane monety: BTC, ETH, XVG, XRP, ADA, XRP, LTC, RDD, ZEC i 130 innych monet.

Wolumen obrotu: 61 219 365 USD.

Profesjonalistów: Wysoce zabezpieczone, bardzo łatwe w użyciu, nawet dla początkujących.

Wady: Obsługuje tylko transakcje typu crypto-crypto, oskarżony o słabą obsługę klienta w przeszłości, a nie platformę przyjazną dla początkujących.

Ale chyba juz znalazlem 🙂

pl_PLPolish
de_DEGerman pl_PLPolish