Forum

Na youtube naciągają na Cloud Token warto?

Cytat

Witam.

Ostatnio w oczy wpadł mi projekt cloud token. Gdyby nie podejrzany system poleceń aż do 21 stopni, który sugeruje że jest to piramida finansowa mógłbym śmiało włożyć tam troche kasy. Jednak ten system poleceń zbił mnie troche z tropu, tak więc postanowiłem zapytać znawców tutaj na forum. Czy warto wchodzić w ten projekt? Mnóstwo osób poleca i opisuje tą platforme w samych superlatywach na youtube. Nigdzie także nie mogę znaleść zadnych negatywnych recenzji, ani na youtube ani w google. Mam problem z angielskim, dlatego nie bardzo mogę dokładnie przeszperać zagraniczny internet. Czy ktoś może mi powiedzieć czy ci promotorzy z youtube to zwykli naciągacze, czy jest to faktycznie taki cudowny projekt do zarabiania realnych piniędzy?

Cytat

Po raz pierwszy słyszę, o cloud tokenie. Nawet nie wiem jak go znalazłeś

Podobnie jak inne wspomniane Cloud tokeny może być kolejnym schematem ponzi, w który nie warto inwestować

Jeśli chcesz zainwestować, zamiast tego zainwestuj wszystko w bitcoiny i przytrzymaj je przez długi czas. Spójrz na cenę bitcoinów w porównaniu ze styczniem? Jestem pewien, że cena bitcoinów wzrośnie bardziej w nadchodzących miesiącach.

Wszędzie jest wiele recenzji, z których większość wskazuje na oszustwo/scam. Jak widać, nawet zakupione przez Ciebie CloudTokens nie należą do ciebie, nie możesz uzyskać dostępu do powiązanych kluczy prywatnych ani wymieniać ich na żadnej giełdzie. Zasadniczo są to tylko udziały w czymś, co jest malowanym oszustwem o 21 poziomach głębokości, promowane przez tych, którzy są na szczycie łańcucha. Zdecydowanie wolałbym trzymać się od tego z daleka i zainwestować coś w miare stabilnego jak na przykład bitcoin czy ethereum. Szkoda czasu na takie pierdoły, a przedewszysktkim szkoda twoich pieniędzy, nerwów a co za tym idzie zdrowa. Lepiej kup sobie piwko i usiądź spokojnie i kup legalne kryptowaluty. Wyjdzie ci to na zdrowie J Pozdrawiam, krzysiek

pl_PLPolish
de_DEGerman pl_PLPolish