Hotel z Hawajów japońskich akceptuje płatności w ADA (Cardano)!

 Hotel z Hawajów japońskich akceptuje płatności w ADA (Cardano)!

Zgodnie z prasową informacją, która została wydana przez firmę EMURGO, powstały japoński hotel położony w turystycznej miejscowości niezwykle malowniczej zdeklarował wsparcie dla tej właśnie kryptowaluty.

Palma Royal Naha znajduje się w Okinawie. Ta wyspa zachwyca nie tylko plażami rajskimi, ale także tropikalnymi lasami. Okinawę odwiedza obecnie coraz więcej turystów. Palma Royal Naha dostrzega popularność rosnącą fintechu oraz także technologii blockchain. Dąży do tego dlatego też, aby się stać pionierem w podnoszeniu samej świadomości na temat metod płatności alternatywnych. Aby uczestniczyć czynnie w rewolucji aktywów cyfrowych, hotel japoński zapowiedział, że klienci jego dokonywać będą mogli transakcji właśnie za pomocą Cardano – kryptowaluty.

Jednak to nie koniec niespodzianek. Społeczność Cardano dokonać będzie mogła płatności także w restauracji i barze pod nazwą Pine Tree Bless. Jest ona zlokalizowana z kolei w ścisłym centrum miasta o nazwie Naha. Właściciele tych miejsc zauważyli zgodnie, że płatność przy pomocy gotówki odchodzi już powoli w niepamięć. Ustępuje jednak miejsca nowym formą przekazywania wartości. Zatem jest to świetny moment, aby wykorzystać okazję i pójść wraz z duchem czasu.

Zdaniem firmy EMURGO kryptowaluty jak i także technologia blockchain prędzej czy też później staną się częścią integralną naszego życia. Jednak, aby w ogóle do tego doszło waluty wirtualne znaleźć się muszą w zasięgu ręki danych konsumentów. EMURGO poszukuje stale nowych biznesowych partnerów, aby inicjatywę coinów wirtualnych na całym świecie rozprzestrzeniać.

Kryptowaluty w hotelarstwie

Temat walut wirtualnych jak i także ich akceptacji jest naprawdę bardzo interesujący. Warto zatem go omówić nieco dokładniej. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się dlaczego hotele decydują się coraz częściej na wprowadzenie takiej innowacyjnej formy na przekaz wartości? Odpowiedź w zasadzie jest dosyć prosta. Każdy z nich dąży bezpośrednio do tego, aby się wyróżniać na tle swojej konkurencji. Wdrożenie poza tym takiej zaawansowanej formy płatności rzutować może na cały wizerunek obiektu danego. Uściślając to konsument, który dokonuje wyboru pomiędzy dwoma hotelami o identycznym standardzie, spojrzy przychylniej na ten, który płatności w kryptowalutach jak najbardziej akceptuje. Najciekawsze jest jednak to, że nie interesuje go już sama forma przekazu danej wartości. Sekret tkwi w tym, iż taki hotel uzna za dużo bardziej atrakcyjny jeśli chodzi o innowacyjność. Tenże pryzmat rzutować może na innego rodzaju usługi.

Urlop z kryptowalutami

Chociaż sezon wakacyjny już się skończył, to w ramach ciekawostki miejsce te warto znać. Co ciekawe takich obiektów powstaje coraz więcej i więcej. Staje się tutaj bardzo przydatna strona coinmap.org. Skupia ona wszelkie takie właśnie miejsca i to na całym świecie. Bez problemu poradzimy sobie z odnalezieniem takowych miejsc. Na pewno będziemy pod wrażeniem ich ilości.

Marcin Opalski

Cześć, Nazywam się Marcin a moją pasją od blisko 4 lat są właśnie kryptowaluty. To dzięki nim uzyskałem swoją przysłowiową wolność finansową. Ten niewielki blog prowadzę dla was z Tajlandii, gdzie przeprowadziłem się rok temu. Pracuje zdalnie i inwestuje w Bitcoin a w czasie wolnym tworzę blog Kryptosi.pl Miłej Lektury !

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
de_DEGerman pl_PLPolish