Morpher – 30 USD na start platformy dla każdego !

 Morpher – 30 USD na start platformy dla każdego !

Morpher jest tak naprawdę interfejsem czy też platformą, na której możemy dokonywać transakcji przy użyciu interakcji z „Virtual Future”. W związku z tym raczej nie porównujemy tego przedsięwzięcia do Bakkt, KuCoin czy też Binance. Nie jest to firma brokerska czy też giełda.

Użytkownicy dokonują wszelkich transakcji przy pomocy niejakiego smart kontraktu. Jeśli obstawiliśmy prawidłowo, to zarabiamy tokeny Morpher, ale w razie nietrafionego zakładu stracimy swoje wszystkie cyfrowe żetony.

Protokół blockchain, który jest oparty na Ethereum przyjmuje oraz także przetwarza wszystkie zlecenia automatycznie oraz natychmiastowo, bez dopasowywania potrzeby jakichkolwiek zleceń. W praktyce to oznacza, że możemy otwierać oraz także zamykać swoje pozycje, bez konieczności poszukiwania kontrahenta dla transakcji.

Musimy także zaznaczyć, że saldo konta w Morpher jest tak naprawdę denominowane w żetonach cyfrowych Morpher (tokenie – ERC20), a zatem ono podlega wahaniom cen, które są oparte na rynkowych ruchach.

Co zrobić, aby odebrać swoje 30 USD z airdropa?

Poniżej znajdziemy listę składającą się z kilku prostych kroków, które musimy wykonać, aby dołączyć do listy oraz odebrać całkiem darmowe tokeny Morpher.

Na samym początku odwiedzić musimy stronę internetową Morpher. Najlepiej skorzystać z partnerskiego linku: morpher.com/invite/Roeslera. Kolejny krok to podane swojego adresu mailowego oraz naciśnięcie w przycisku zielonym oznaczonym jako „claim tokens”. Później pozostaje nam już tylko zaczekać na aktywacyjnego maila, który otrzymujemy na podany przez nas adres mailowy, do dosłownie kilku godzin od wypełnienia przez nas formularza.

Później już tylko wypełniamy swoje dane, które są potrzebne do weryfikacji tak zwanej KYC. Będzie nam potrzebna internetowa kamera oraz skan bądź zdjęcie naszego dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy. Gdy weryfikacja przebiegnie prawidłowo, to od razu poinformowani zostaniemy o tym, że gdy wystartuje platforma, na nasz adres dodany zostanie ekwiwalent w postaci 30 USD oczywiście w tokenach Morpher.

Podsumowanie

Morpher odtwarza rynki finansowe tradycyjne od podstaw na blockchainie Ethereum. Nie ma w rezultacie kontrahentów ani też pośredników, a inwestorzy uzyskać mogą dostęp do swoich rynków ulubionych, poprzez połączenie portfela Ethereum właśnie z platformą, zawierając bezpośrednio transakcje ze smart kontraktem. Dzięki temu pokonując wszelkie geograficzne bariery oraz legislacyjne ograniczenia.

Korzyścią dodatkową z użytkowania tej platformy jest możliwość inwestowania kwoty dowolnej na dowolnym rynku. Gdy używam Morphera, to nie musimy się przejmować czymś takim jak kwota minimalna inwestycji.

Możemy handlować zarówno kryptowalutami, jak i także na rynkach tradycyjnych akcji 24/7, przez dosłownie cały rok i bez godzin zamknięcia czy też weekendowych przerw bądź świąt. Handluj długoterminowo czy też krótkoterminowo na dowolnym finansowym instrumencie.

 

Marcin Opalski

Cześć, Nazywam się Marcin a moją pasją od blisko 4 lat są właśnie kryptowaluty. To dzięki nim uzyskałem swoją przysłowiową wolność finansową. Ten niewielki blog prowadzę dla was z Tajlandii, gdzie przeprowadziłem się rok temu. Pracuje zdalnie i inwestuje w Bitcoin a w czasie wolnym tworzę blog Kryptosi.pl Miłej Lektury !

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
de_DEGerman pl_PLPolish