Turniej pokerowy na platformie Binance

 Turniej pokerowy na platformie Binance

Giełda Binance zdecydowała się na przeprowadzenie wyjątkowego turnieju pokerowego na swojej platformie charytatywnej. Ten pomysł jest co prawda dość specyficzny i niecodzienny, jednak już teraz wiele osób wypowiedziało się na jego temat nad wyraz pozytywnie. Pokerzystów na terenie Polski nie brakuje, więc z pewnością zainteresowanie takim turniejem będzie ogromne. Tyczy się to również osób, które na co dzień zajmują się inwestycjami na giełdzie kryptowalut.

Turniej na cele charytatywne

Giełda przekazała swoją platformę charytatywną na zorganizowanie niepowtarzalnego turnieju, z którego dochód zostanie przeznaczone na cele charytatywne. Jak widać jest to bardzo szlachetne działanie, dlatego turniej cieszy się sporym zainteresowaniem zarówno wśród przedstawicieli młodszego pokolenia, jak i tego dużo starszego. Jak dotąd zebrano ponad 150 tysięcy dolarów. Zwycięzca turnieju będzie mógł wziąć udział w wirtualnym lunchu z CZ Zhao, a więc CEO Binance. To dość ważna nagroda, dlatego jest o co walczyć, a przy okazji można wesprzeć szczytny cel i zapisać na swoim koncie dobry uczynek.

Działalność Binance Charity

Działalność Binance Charity jest coraz bardziej rozpowszechniona. To organizacja typu non-profit, która stara się rozwiązać różnorodne problemy społeczne, z którymi ludzie zmagają się na co dzień. Może to być np. bieda, głód lub też ubóstwo. Do rozwiązywania problemów wykorzystywane są nowoczesne łańcuchy blokowe, dlatego większość działań kończy się stuprocentowym sukcesem, a wszystko jest bardzo dokładnie przemyślane. Pracują nad tym w końcu doświadczeni specjaliści. Binance stawia na rozwój swojego łańcucha blokowego. Giełda jest zdania, że musi stać się on popularny we wszystkich zakątkach współczesnego świata, ale żeby tak się stało potrzebne jest bardzo duże zaangażowanie ze strony przedstawicieli giełdy Binance, ale też inwestorów. Binance Charity przeprowadza różnego rodzaju prace badawcze, cały czas poszerzając swoją ofertę charytatywną. Projekt ten jest aktualnie prowadzony przez Helen Hai. Binance Charity pracuje aktualnie nad różnymi inicjatywami społecznymi, a jedną z nich jest walka z pandemią koronawirusa COVID-19, która dotknęła prawie cały świat.

Na czym konkretnie polega nowy turniej pokerowy?

Nowy turniej pokerowy zorganizowany przez giełdę Binance to działanie bezprecedensowe. Inicjatywa powstała 13 lutego i już na samym początku spotkała się z pozytywną reakcją ze strony odbiorców i inwestorów. Turniej, który zaplanowano na 16 maja o godzinie 2:00 w nocy jest otwarty dla wszystkich osób, które wpłacą wpisowe w wysokości 100 dolarów. Całość wpłat idzie na cele charytatywne, a do wygrania jest wspomniany wirtualny lunch. Sprawiedliwej walki na pewno nie zabraknie. Nagrodę otrzyma jednak nie tylko zwycięzca całego turnieju pokerowego, ale również dziewięć innych osób, więc jak widać wyraźnie warto uplasować się w czołówce, aby walczyć o ciekawe upominki, które mogą się przydać wielu inwestorom. Trzeba się jednak wykazać niemałymi umiejętnościami pokerowymi.

Kamil Stokłosa

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
de_DEGerman pl_PLPolish